Наші впровадження

Замовник: ПрАТ "Волиньхолдінг"

Назва проекту: Модернізація пакувальних машин

Місце: смт. Торчин

ТОВ «Техноімпекс» спільно з нашими партнерами ТОВ "ІК "Тередо"", було проведено роботи з модернізації обладнання та систем керування машинами купажного відділення і пакувальними машинами типу Bossar та Mespack цеху з виробництва приправ.

В результаті модернізації розширено можливості кожної з шести пакувальних машин, а саме передбачено:
- створення бази даних (БД) продуктів з можливістю введення/редагування назви продукту та штрих-коду;
- встановлення сканера штрих-кодів для зчитування наявного на пакувальному матеріалі коду;
- порівняння зчитаного штрих-коду з вибраним з БД та видачу на екран повідомлення при їх неспівпаданні;
- блокування доступу до налаштувань системи сторонньому персоналу.

Замовник: ТОВ Інтрамоушн Україна

Назва проекту: Автоматизована система розпізнавання напряму коробок

Місце: м. Львів

ТОВ «Техноімпекс», було реалізовано автоматизовану систему розпізнавання напряму коробок, яка призначена для виявлення - з якого напряму прийшла коробка, розташована перед принтером, та запису відповідної інформації в базу даних.

Замовник: ТОВ "ЮНІЛІВЕР УКРАЇНА"

Назва проекту: Система автоматичного контролю пакувальної тари

Місце: м. Ірпінь

Система призначена для автоматичного контролю пакувальної тари за наявним штрих-кодом на двох лініях пакування з можливістю розширення системи до чотирьох лінії.
Система забезпечує керування роботою технологічного обладнання залежно від вибраного режиму роботи:
- робота ліній без сканування штрих-кодів;
- робота ліній зі скануванням штрих-кодів і видачею команд на зупинку технологічного обладнання залежно від вибраної номенклатури та від наявного на конвеєрах пакувального матеріалу.

Замовник: ПрАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат"

Назва проекту: Капітальний ремонт системи управління електроустаткуванням складу готової продукції №1, включаючи модернізацію мікропроцесорної системи автоматизованого диспетчерського управління СГП-1

Місце: м. Кривий Ріг

Фахівцями компанії ТОВ «Техноімпекс», було успішно реалізовано капітальний ремонт системи управління електроустаткуванням СГП-1, включаючи модернізацію мікропроцесорної системи автоматизованого диспетчерського управління.

Система АСУ СГП-1 виконує функції автоматизованого диспетчерського управління технологічним процесом транспортування готової продукції на СКП-1 і до погрузбункеру для завантаження у вагони.

Замовник: ПрАТ "Монделіс Україна"

Назва проекту: Система автоматичного контролю пакувальної тари

Місце: м. Тростянець

Система призначена для автоматичного контролю пакувальної тари за наявним штрих-кодом на автоматичних лініях з використанням машин типу Flow Pack, Side Loader та Box Erector.

Система має наступні функціональні можливості:
- сканування наявного на пакуванні штрих-коду типу EAN-13 та порівняння відсканованого штрих-коду з кодами, наявними в базі рецептів;
- видачу сигналів на сигнальну колону про співпадіння/неспівпадіння штрих-коду з вибраним з бази або про відсутність штрих-коду в полі зору сканера;
- видачу сигналів про результати сканування оператору за допомогою SCADA-системи;
- керування роботою технологічного обладнання залежно від результатів сканування наявного штрих-коду.

Назва проекту: Шафа автоматичного вводу резерву

Шафа АВР призначена для забезпечення безперебійного живлення споживачів на об’єктах з двома вводами живлення або із резервним генератором. Перемикання між вводами виконується за допомогою силових електромагнітних контакторів. В залежності від потреб замовника, шафа може комплектуватися контакторами на необхідний номінальний струм.

Шафа АВР працює в автоматичному режимі. Передбачена можливість інтеграції в автоматичну систему керування за допомогою послідовного інтерфейсу RS-485.

Замовник: ПрАТ «Елопак-Фастів», ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ"

Місце: м. Фастів, м. Глобине

Компанією ТОВ «Техноімпекс» було здійснено постачання високоефективної системи перевірки штрих-кодів LVS-9580 для ПрАТ «Елопак-Фастів» та ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ".

Ручний високопродуктивний пристрій LVS-9580 призначений для перевірки штрих-кодів на відповідність стандартам ISO / IEC і MIL-STD-130N в автономному режимі. Він оснащений камерою з високою роздільною здатністю, яка дозволяє зчитувати й аналізувати лінійні та двовимірні штрих-коди шириною до 76,19 мм і висотою до 57,15 мм. Пристрій перевіряє етикетки зі штрих-кодами і пряме маркування деталей на різних поверхнях, в тому числі на коробках з гофрованого картону, транспортних контейнерах, пластмасах, композитних матеріалах і металевих поверхнях.

Замовник: Телерадіокомпанія

Назва проекту: Система віддаленого керування освітленням

Місце: м. Рівне

Інженерами ТОВ «Техноімпекс» було розроблено систему віддаленого контролю прожекторами освітлення в телестудії, яка призначена для вмикання-вимикання прожекторів або інших навантажень з віддаленого комп’ютера в операторній. Система може бути як централізованою, так і децентралізованою. Система є масштабованою, тобто передбачає можливість розширення.

Назва проекту: Система керування протидимною вентиляцією/система світлової та звукової сигналізації

Розроблені шафи керування дозволяють реалізувати наступні функціональні можливості:

- керування роботою системи протидимної вентиляції з використанням вентиляторів та клапанів систем підпору повітря та видалення диму;
- сигналізацію робочих та аварійних параметрів в приміщенні пожежного поста.

Система працює в комплекті з системою пожежної сигналізації.

Замовник: ТОВ "УМЕДО ГРУП"

Назва проекту: Система відбраковування медичних голок

Місце: смт. Макарів

Компанією ТОВ «Техноімпекс» було розроблено систему відбраковування медичних голок, яка призначена для контролю відповідності заданим параметрам геометрії стрижнів голок.
Дана система реалізована з використанням швидкодіючої камери технічного зору серії FH.

Страницы